header

Starejše deklice že v A ligi

Naše deklice so si z drugo zmago nad Kostanjevico »že« priigrale A ligo. Tekma se je začela po željah POK-ovk, saj so prvi niz z zanesljivimi in močnimi servisi ter pametno igro v polju dobile z gladkih 25:14. Sledil je padec v igri, zgrešile kar 8 servisov in drugi niz prepustile gostjam. V tretjem odločilnem nizu so Krčanke ostale dovolj zbrane, da so tekmo pripeljale zasluženo v svojo korist.

V borbi za prvo mesto v svoji skupini so igrale z deklicami iz Grosuplja. Tekma je bila izenačena vse do 18 točke, kjer je gostujoča izkušenejša ekipa (ki je bila vedno med petimi ekipami v državi) prvi in drugi niz dobila z 25:19. Krčanke so bile v derbiju kola poražene, ampak ne nadigrane, kar jim daje dodatno motivacijo, da naredijo še zadnji korak in pričnejo takšne ekipe v bodoče tudi premagovati.